Aktiveeritud roheline savi 500g

14.00

Kõrgekvaliteetne peenestatud rohelise savi pulber on kasutusvalmis toidulisand seespidiseks tarvitamiseks. Savi joomine on iidne komme juba antiikajast, mil joogisavi kasutati soolestiku puhastamiseks ja mürgistuste neutraliseerimiseks ning see on tõhus viis organismi heaolu eest hoolitsemiseks ka tänapäeval.

Tänu arvukatele spoorelementidele ja mineraalsooladele on Argital rohelist savi õnnistatud erakordsete puhastavate ja energiat taastavate omadustega. See on toniseeriv jook igas vanuses inimesele organismi tugevdamiseks, mineraalidevaru tasakaalustamiseks ning organismi üldise heaolu tagamiseks.

  • Puhastab organismi, seob endaga jääkaineid
  • Rahustab magu ja soolestikku
  • Tugevdab närvisüsteemi ja luustikku
  • Toetab väsimuse ja stressi korral, taastab energiavarusid
  • Suurepärane 100 % looduslik vananemisvastane vahend

Aineosade %-line koostis: ränidioksiid (SiO2) 35,20%, alumiinium (Al2O3) 9,80%, titaan (TiO2) 0,20%, raud (Fe2O3) 4,40%, magneesium (MgO) 3,80%, lubi (CaO) 26,70%, naatrium (Na2O) 0,40%, kaalium (K2O) 0,40%, F.L. (tuhk) 19%

pH neutraalne või veidi aluseline

Sertifikaadid: BDIH, VEGAN OK

Kasutamine: soovitatav ööpäevane annus 1-2 tl savi lahustatuna klaasitäies toasoojas vees. Lasta settida 5 min, juua veeosa, klaasipõhja jäänud saviosa ei tarbita. Soovitatav kasutada mittemetallist lusikat segamiseks. Selleks sobivad puu-, klaas-, plastlusikad. Tarvitada vastavalt vajadusele kuurina kuu või paari jooksul hommikuti enne sööki. Sobib kasutamiseks igapäevaselt ka pikema aja vältel. Vajadusel ka pärast toidu või alkoholiga liialdamist. Kasutamisel ei ole täheldatud kõrvaltoimeid. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: kuivas ja toatemperatuuril korralikult suletuna ning päikese eest kaitstuna säilib 3 a pärast avamist.

Tootja: Argital Di G. Ferraro & C Snc., Itaalia

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.