Dr.Hauschka turba-lavendli kehaõli 75 ml

19.70

Description

Kui külm naha vahele poeb ja ilmamuutus meele mõruks teeb, mähivad turba-lavendli kehaõlis olevad hooldavad sheavõi ja jojoobiõli naha kaitsvasse rüüsse. Dr.Hauschka teistest kehaõlidest oma emulsioonilaadse koostise poolest erinevas õlis on lisaks hobukastani ja põldosja ning firma enda loodud ainulaadsel rütmilisel meetodil valmistatud tervendava turbasambla tõmmised. Turbasammal annab sulle ja su kehale kaitset, kui ilm külmaks, tuuliseks ja niiskeks kisub, mistõttu sobib see kehaõli iseäranis hästi tundlikele ja külmakartlikele. Lavendli aroomiõli tüüne lõhn aga maandab pinged ja kingib päeva lõpus mõnusa une.
Koostisained: Oliivi (Olea europaea) õli, vesi (Aqua), sheavõi ehk võiseemniku (Butyrospermum parkii) pähkli või, tähklavendli (Lavandula angustifolia) eeterlik õli, turbasambla (Sphagnum ssp.) tõmmis, sahharoosdistearaat (Sucrose distearate), jojoobi (Simmondsia chinensis) vaha, parfüüm (Parfum), Linalool*, Citronellol*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Farnesol*, Eugenol*, hariliku hobukastani (Aesculus hippocastanum) seemnete tõmmis, põldosja (Equisetum arvense) tõmmis, alkohol (Alcohol).
*eeterlike õlide koostisosad
Kasutamine: Kõige nutikam on kanda kehaõli kümblemisest veel niiskele nahale, sest tekkiv vee-õli segu imendub kergesti ega kuivata seejuures nahka. Loksuta enne kasutamist.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.