Klaaristav intensiivhooldus kuni 25 a. 40ml

45.05

Description

Mõeldud alla 25 aastastele. Suureks saamine oleks palju vahvam, kui nahaprobleemid ei tülitaks. Murdeiga on küll põnev ja keeruline, ent nahal võib see välja tuua vistrikud.  28-päevase kuurina nahale pihustatav hoolduskuur 01 on mõeldud just teismeliste aknesele nahale. Selles on koos nahka rahustavad ja põletikku alandavad ning rütmilisel meetodil valmistatud looduse annid – ainevahetust ergutav roosa vääriskivi rodokrosiit, hõbe, puhastav kirikakar ja põlketikuvastane mungalill nagu ka looduslikke mineraalsooli sisaldav kuumaveeallika vesi ja nahka tasakaalustav nõiapuuvesi. Kasuta tasakaalustava 28-päevase kuurina 4 x aastas.

Koostisained: Vesi (a), virgiinia nõiapuu (Hamamelis virginiana) vesi, mineraalsoolad (Sales), parfüüm (Parfum), hariliku kirikakra (Bellis perennis) tõmmis¹, suure mungalille (Tropaeolum majus) tõmmis¹, rodokrosiit¹, hõbe¹, alkohol. ¹ homöopaatilised lahused rütmilisel kujul

Kasutamine: Hommikuti peale näo, kaela ja dekolteepiirkonna puhastamist Dr.Hauschka puhastuskreemiga, pihusta nahale umbes viie vajutuse jagu hoolduskuuri, kasutades seda Dr.Hauschka näotooniku asemel. Aita kätega õrnalt vajutades imendumisele kaasa. Seejärel kanna näole Dr.Hauschka päevakreem või normaliseeriv näoõli. Õhtuti peale näo, kaela ja dekolteepiirkonna puhastamist Dr.Hauschka puhastuskreemiga, pihusta nahale Dr.Hauschka hoolduskuuri. Ära kreemi seejärel enam kasuta.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.