Sheavõi 175g

(8 customer reviews)

10.00

Enamikud seemneõlid saab jagada kaheks oluliseks osaks: niisutav ja raviv. Erinevalt teistest õlidest on sheavõil raviv osa tugevasti ülekaalus. Raviv osa sisaldab olulisi toitaineid, vitamiine. Olenevalt allikast varieerub raviv osa 5% kuni 17%. Teiste õlide puhul on raviv osa madalam, enamjaolt 1% või veel vähem ja sobivadki pigem ainult naha niisutajateks. Tänu oma raviomadustele kannabki sheavõi puu nime karite puu, mis tähendab elu puud.

Saame oma sheavõi Ghanast ettevõttelt Global Mamas. Global Mamas on õiglase kaubanduse organisatsioon, mis tasustab ausalt kohalikke tootjaid

Hetkel töötab Damongo piirkonnas üle 700 naise. Paigas, kus on probleemiks põuad, nälg ja vaesus, on sheavõil oluline tähendus.

Global Mamas annab naistele võimaluse end toetada, samuti toita ning harida oma peret.

Sheavõid saadakse sheapuu ehk karite puu seemnetest. Sheavõi valmib külmpressimise meetodil ja keemiavabalt. See on esmaklassiline ja kõrge kvaliteediga.

100 % puhas naturaalne sheavõi on looduslik A-vitamiini kreem. Praeguseks on juba nimekiri nahaprobleemidest, mille puhul 100% looduslik sheavõi on aidanud.

Veel sisaldab sheavõi vitamiin E-d, mida peetakse vananemis- ja vabade radikaalide vastaseks ning, mis avaldab positiivset mõju vereringele.

Ostjatele teadmiseks: kõik sheavõid pole võrdselt efektiivsed.
Mõned tootjad muudavad sheavõi koostist eesmärgiga anda sellele paremat lõhna ja tekstuuri. Muudatused võivad kahandada või lausa kaotada sheavõi väärtuslikkuse. Need võivad küll lõhnata paremini, ning odavate komponentidega segades, vähem maksta, kuid nende kasulikkus pole enam sama. Lisaks tuleb hoolega jälgida säilivust. Ostja kätte jõudes võib selle eluiga olla juba kolm aastat. Ameerika Sheavõi Instituut soovitab sheavõi ära kasutada 18 kuu jooksul peale selle valmistamist.

Vaid kõrgekvaliteediline sheavõi saab pakkuda loetletud omadusi. Aegudes või valesti hoiustades kaotab see oma loomuliku terviklikkuse ja kasulikkuse.

Õige sheavõi on toatemperatuuril tahke, beežikas. Kätte võttes sulab ja imendub üsna ruttu. Sheavõi pole kollane, roheline, hall, pruun ega valge. Sellised tooted on läbinud töötlemise, kuid kannavad pahatihti siiski nime 100% sheavõi. Lisaks on sheavõil omapärane lõhn. Kui sa ükskord oled nuusutanud tõelist sheavõid, tunned sa õige toote alati just lõhna järgi ära. Ära muretse, kui sulle ei meeldi selle lõhn, sest 10-20 minuti möödudes peale nahale kandmist, pole lõhna enam tunda.

Kasutamine
Nahakoorija komponendina

Kõva tallanaha korral

Kergemate haavade/põletuste korral

Juuste raviks (kõõmavastane)

Kuiva naha korral

Mähkmelööbe korral/ennetamiseks

Nahasügeluse vastu (nt putuka hammustused)

Päikesepõletuse ennetamiseks/leevendamiseks

Raseerimiskreemina

Külmakaitseks ja leevenduseks

Venitusarmide ennetuseks

Allikad

http://www.sheainstitute.com/asbi-library/21reasons/

8 reviews for Sheavõi 175g

 1. Eva-Maria Virnas

  Kummardan sheavõi ees. Meie pere kasutab seda, et käenahale ega jalakandadele lõhesid ei tekiks. Meie koer armastab sheavõid ka. Ta limpsib kõik jala või käe pealt ära, kohe kui lõhna tunneb. Täiesti pöörane 🙂

 2. Doris Reede

  väga hästi aitab niisutada psoriaasilaike ning üldiselt teeb nahale head 🙂

 3. Merl

  Superhea toode!!!Teisi kreeme ple enam vajagi.

 4. Kristi Lillma

  Väga hea toode 🙂

 5. Sigrid Kägovere

  Super toode!

 6. mannu

  Väga hea toode!! Sobib väga hästi minu kuivale nahale! Ketendus kaob võluväel!!

 7. Olga

  Igaks otstarbeks ja hea suur kogus, jagub koguperele!

 8. Karmen

  Super!!!

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.