Dr.Hauschka uuendav hoolduskuur 40ml

55.30

Description

Mõeldud küpsele nahale. See 28-päevase kuurina nahale pihustatav niisutav, pehmendav ja elustav toode on loodud spetsiaalselt küpsele ja nõudlikule nahale, mis on kaotanud tasakaalu ja vajab tugevamat korrastavat impulssi. Temas on ühendatud kimp rütmilisel meetodil valmistatud looduse tõelisi aardeid – elustava toimega sinist vääriskivi turmaliini, merevaiku, nahka uuendavat kulda, niisutavate omadustega valget liiliat ja alteed, tugevdavaid hõlmikpuu ja oliivipuu lehti, mesilasemapiima, looduslikku mineraalsooladerikast vett Bad Bentheimi kuumaveeallikast ja sandlipuu vett. Hoolduskuur kaitseb ja ergutab naha enda uuendavaid jõudusid, silendab märgatavalt nahka, hoiab ära kuivusest põhjustatud kortsude teket, toetab toonust andvaid ja pingsust hoidvaid jõudusid ning annab särava, pehme ja hoolitsetud jume. Kasuta tasakaalustava 28-päevase intensiivkuurina 4 korda aastas.

Koostisained: Vesi (Aqua), valge sandlipuu (Santalum album) vesi, mineraalsoolad (Sales), parfüüm (Parfum), valge liilia (Lilium candidum) tõmmis¹, hõlmikpuu (Ginkgo biloba) tõmmis¹, oliivi (Olea europaea) lehtede tõmmis¹, viirpuu (Crataegus monogyna) tõmmis¹, hariliku altee (Althaea officinalis) lehtede tõmmis¹, kuld¹, merevaigupulber¹, turmaliin¹, mesilaspiim (Royal jelly)¹, mesi (Mel)¹. ¹ homöopaatilised lahused rütmilisel kujul

Kasutamine: Hommikuti peale näo, kaela ja dekolteepiirkonna puhastamist pihusta nahale umbes viie vajutuse jagu hoolduskuuri, kasutades seda Dr.Hauschka küpsele nahale mõeldud uuendava seerumi asemel. Aita kätega õrnalt vajutades imendumisele kaasa. Seejärel kanna näole Dr.Hauschka uuendav päevakreem küpsele nahale. Õhtuti peale näo, kaela ja dekolteepiirkonna puhastamist pihusta nahale hoolduskuuri, ära seejärel enam kreemi kasuta.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.