Dr.Hauschka klaaristav intensiivhooldus 25+ 40ml

45.05

Description

Mõeldud üle 25 aastastele. Nahk ei kaota tasakaalu mitte ainult murdeeas. Ta reedab, kui oleme väsinud ja üle töötanud, sööme viletsalt või on meil hormoonide tasakaal paigast. Ning tulemus – rasune ja ebapuhas nahk. 28-päevase kuurina nahale pihustatav hoolduskuur 02 on mõeldud just 25-aastastele ja vanematele, kel on rasune ja aknele kalduv nahk. Hoolduskuuris on poore ahendavad, nahka rahustavad ja jume klaariks tegevad ning rütmilisel meetodil valmistatud looduse annid – läbikumav roheline ja puhastavate omadustega kalliskivi peridoot, tasakaalustav sigur, nagu ka ainevahetust ergutav püsik-seljarohi. Neile aitavad kaasa looduslikke mineraalsooli sisaldav kuumaveeallika vesi ja nahka tasakaalustav nõiapuuvesi. Kasuta tasakaalustava 28-päevase intensiivkuurina 4 korda aastas.

Koostisained: Vesi (Aqua), mineraalsoolad (Sales), virgiinia nõiapuu (Hamamelis virginiana) vesi, parfüüm (Parfum), aedsalvei (Salvia officinalis) tõmmis¹, hariliku siguri (Cichorium intybus) tõmmis¹, püsik-seljarohu (Mercurialis perennis) tõmmis¹, peridoot¹. ¹ homöopaatilised lahused rütmilisel kujul

Kasutamine: Hommikuti peale näo, kaela ja dekolteepiirkonna puhastamist Dr.Hauschka puhastuskreemiga, pihusta nahale umbes viie vajutuse jagu hoolduskuuri, kasutades seda Dr.Hauschka näotooniku asemel. Aita kätega õrnalt vajutades imendumisele kaasa. Seejärel kanna näole Dr.Hauschka päevakreem või normaliseeriv näoõli. Õhtuti peale näo, kaela ja dekolteepiirkonna puhastamist Dr.Hauschka puhastuskreemiga, pihusta nahale Dr.Hauschka hoolduskuuri. Ära kreemi seejärel enam kasuta.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.