Dr.Hauschka med hambapasta tundlikele igemetele 75

8.20

Description

Piparmündiõliga Med hambapasta igapäevasel kasutamisel eemaldab kattu ning aitab ära hoida hambaauke ja hambakivi. Hobukastani tõmmise toime tugevdab igemeid ja hoiab ära nende veritsemise. Piparmündiõli hoiab suu kaua värske ning puhastava toimega looduslikud eeterlikud õlid hoiavad hingeõhu värske. Loodud koostöös hambaarstidega. Ei sisalda sünteetilisi värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Kes tahab terveid hambaid, peab kandma hoolt, et igemed tugevad ja suuhügieen korras oleks. Suus elavate kahjulike mikroobide kasvu ohjamiseks tuleb esmajärjekorras hoolitseda hammaste puhtuse eest. Nende korrapärane pesemine aitab ära hoida hambakattu, hambakivi, igemeprobleeme ja hambaauke. Kasutajatestid kinnitavad, et hambapasta tundlikele igemetele hoiab ära igemete veritsemise ja igemepõletiku. See hoolitseb ka suuõõne tervise eest ning kingib värske hingeõhu.
Koostisained: Vesi (Aqua), sorbitool (Sorbitol), naatriumsilikaat (Sodium silicate), taimne glütseriin (Glycerin), punavetika (Chondrus crispus) tõmmis, kaoliinsavi (Kaolin), sidrunhape (Citric acid), ränimuld (Solum diatomeae), ränikivi (Silica), parfüüm (Parfum), piparmündi (Mentha piperita) õli, Limonene*, Cinnamal*, Linalool*, Eugenol*, India neemipuu (Melia azadirachta) lehtede tõmmis, hariliku hobukastani (Aesculus hippocastaum) seemnete tõmmis, mastiksipistaatsia (Pistacia lentiscus) kummi, taruvaik (Propolis cera), alkohol (Alcohol), klorofülli-vasekompleks (CI 75810), titaandioksiid (CI 77891).
*eeterlike õlide koostisosad
Kasutamine: Vajuta väikese sõrme küüne suurune törtsuke hambapastat niiskele hambaharjale. Harja hambaid korrapäraselt kaks korda päevas, hommikuti ja õhtuti vähemalt kolm minutit järjest. Hambaharja hoia sõrmede vahel nagu pliiatsit – siis pole ohtu, et liialt suure jõuga hammastele ja igemetele surud ning neile liiga teed. Lõpuks loputa suu pastast korralikult puhtaks.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.