Dr.Hauschka med SOS-huulekreem 5 ml

10.50

Description

See hädaabikreem jahutab ja rahustab kihelust ning ennetab õigeaegsel kasutamisel külmavilli ilmumist. Huulekreemi võlujõud peitub kahkja siilkübara värskelt pressitud mahlas (enamus taime ravitoimest kaob kuivatamisel), mis suudab tõrjuda ka herpeseviirust. Seda tõestavad hiljutised teadusuuringudki. Sama toime on ka saialille värskelt pressitud mahlal. Mõlemad taimed kogutakse WALA tootjatehase enda biodünaamilisest ravimtaimeaiast. Kreemile lisab väge puhastavate omadustega salveitõmmis. Kreemisust annab huuli sametiselt pehmendav jojoobiõli. Piparmündiõli aga värskendab, rahustab ja jahutab. Huulekreem: ei sobi väikelastele, sest sisaldab rohkelt piparmündi eeterlikku õli; kahkja siilkübara ja saialille värskelt pressitud mahl on põletikuvastase ja taastava toimega; piparmündi eeterlik õli värskendab ja jahutab nii huuli kui hingeõhku; ei sisalda sünteetilisi värv-, lõhna- ega säilitusaineid.
Koostisained: Vesi (Aqua), hariliku saialille (Calendula officinalis) tõmmis, alkohol (Alcohol), kahkja siilkübara (Echinacea pallida) tõmmis, taimne glütseriin (Glycerin), aedsalvei (Salvia officinalis) lehtede tõmmis, hariliku maapähkli (Arachis hypogaea) õli, lanoliin (Lanolin), tsetearüülalkohol (Cetearyl alcohol), piparmündi (Mentha piperita) õli, jojoobi (Simmondsia chinensis) seemnete õli, savimineraal (Hectorite), parfüüm (Parfum), Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, ksantaankummi (Xanthan gum), lüsoletsitiin (Lysolecithin).
*eeterlike õlide koostisosad
Kasutamine: Kui usinalt sa huulte eest ka ei hoolitseks, võib mõnikord siiski juhtuda, et vaja läheb tavalisest tõhusamat kosmeetikumi. Niipea kui tunned huultes ebamugavat kipitust, millega ohatis oma saabumisest märku annab, määri pakitsevale kohale SOS-huulekreemi. Kasvõi mitu korda päevas. Dr.Hauschka huulekosmeetikaga õrna huulenaha eest hoolt kandes saavad huuled mitte ainult pehmemaks, vaid keskkonnakurjale ka vastupidavamaks. Piisavalt niisutatud huuled ei kipu lõhenema ega ka narmendama.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.