Dr. Hauschka Puhastav savimask 10g

2.80

Puhastavas savimaskis teevad tööd sügavpuhastavate ja elustavate omadustega nõiapuu ja suur mungalill. Mask seob endaga ja irrutab õrnalt surnud naharakud, komedoonid, jääkaineid ja mustuseosakesed. Tulemuseks on klaar ja sile pale. Sobib iga nahaseisundi puhul, iseäranis rasusele, probleemsele ja ebapuhtale nahale. Vähendab põletikku ja soodustab naha taastumist. Mask sobib kõikide nahaseisundite puhul, eriti hea rasusele, ebapuhtale ja põletikulisele nahale kuna see tervendab, rahustab ja korrastab.

Description

Koostisained: Savi (Loess), suure mungalille (Tropaeolum majus) tõmmis, virgiinia nõiapuu (Hamamelis virginiana) koore ja lehtede tõmmis, maisi (Zea mays) tärklis.
Kasutamine: Sega 1–2 tl maski veega kreemjaks pastaks ja kanna sõrmede või pintsliga ühtlase kihina näole, mitte aga silmaümbrusesse. Jäta sõltuvalt nahaseisundist 3 kuni 15 minutiks:
* tundlik ja ebapuhas nahk 3–5 minutit
* normaalne ja kuiv nahk 5–10 minutit
* rasune ja ebapuhas nahk 15 minutit, kuni mask on nahal korralikult ära kuivanud.
Pese sooja veega hoolikalt maha, lõpetuseks loputa nägu pooride ahendamiseks külma veega. Maski toime on tugevam kui segada vee hulka Dr.Hauschka üldist või spetsiaalset näotoonikut. Tundliku, punetusele kalduva naha puhul lisada maskile üks kuni kaks dosaatoritäit puhastuspiima.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.