Dr.Hauschka sidruni-sidrunheina kehaõli 75 ml

19.70

Description

80–90% naistest on tuttavad tselluliidiga, mis tekib siis, kui paisunud rasvarakud hakkavad läbi elastse sidekoe tungides endale ruumi tegema. Tulemuseks – apelsinikoort meenutav nahapind. Tselluliiti silub tselluliidikohtade vere- ja lümfiringet elavdav hooldus. Tõhusaks abiks on korrapärane massaaž värskelt lõhnav sidruni-sidrunheina kehaõli. Selle ergutavas koostises olevad jojoobiõli, sidrunikoored, sidrunhein ja puuvõõrik aitavad muuta naha siledamaks ja tugevdada ka sidekudet.
Koostisained: Hariliku päevalille (Helianthus annuus) seemnete õli, näsasidrunipuu (Citrus medica limonum) viljade kooretõmmis, hariliku sidrunheina (Cymbopogon citratus) tõmmis, põldosja (Equisetum arvense) tõmmis, hariliku puuvõõriku (Viscum album) lehtede tõmmis, jojoobi (Simmondsia chinensis) õli, näsasidrunipuu (Citrus medica limonum) viljade eeterlik õli, parfüüm (Parfum), Limonene*, Citral*, Linalool*, Geraniol*, Farnesol*, Citronellol*, Eugenol*, Coumarin*.
*eeterlike õlide koostisosad
Kasutamine: Kõige nutikam on kanda kehaõli kümblemisest veel niiskele nahale, sest tekkiv vee-õli segu imendub kergesti ega kuivata nahka.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.