Dr. Hauschka uuendav öine hoolduskuur, 10 ampulli

19.94

Description

Õhtuse hooldustootena kasutatav hoolduskuur normaliseerib kuiva ja rasust, samuti tundlikku ja enneaegsete kortsudega nahka. Selle õlivaba koostis tasakaalustab, tervendab ja uuendab ning parandab naha ainevahetust, mis on aktiivne just öösel. Naha loomulik talitlus elavneb. Hoolduskuur paneb tööle naha enda loomuliku uuenemisvõime, et terve nahk püsiks ilus ja säilitaks värske jume pikaks ajaks. Sobib igale nahaseisundile vanusest ja soost sõltumata: kuiv nahk õpib taas tootma ja säilitama rasu ning niiskust, tundlik nahk saab tugevamaks, rasuse ja ebapuhta naha rasutootmine normaliseerub ning väheneb liigne sarvestumine, enneaegsete kortsudega nahk muutub taas pringiks ja elastseks. Et käia naha uuenemistsükliga ühes taktis, kasuta hoolduskuuri õlivaba õhtuse hooldustootena Dr.Hauschka üldise näotooniku või spetsiaalse näotooniku asemel 28 päeva jooksul mitu korda aastas. Rusikareegel kõlab – üks kuur aastas iga kümne eluaasta kohta. See hoolduskuur  toetab nahatalitlust ka siis, kui just hakkasid kasutama Dr.Hauschka looduskosmeetikat, samuti kevadeti ja sügiseti või kui su nahk on kergesti ärrituv.
Koostisained: Vesi (Aqua), damaskuse roosi (Rosa damascena) eeterlik õli, hariliku altee (Althaea officinalis) lehtede tõmmis*, hariliku aaloe (Aloe barbadensis) tõmmis*, Daigremonti kalanhoe (Kalanchoe daigremontiana) tõmmis*, hariliku koldrohu (Anthyllis vulneraria) tõmmis*, hariliku päevalille (Helianthus annuus) tõmmis*, valge liilia (Lilium candidum) tõmmis*, prantsuse roosi (Rosa gallica) kroonlehtede tõmmis*, virgiinia nõiapuu (Hamamelis virginiana) koore ja lehtede tõmmis*, vilgukivi (Mica)*, mesilaspiim (Royal jelly)*, mesi (Mel)*, hõbe (Silver)*, meresool (Sodium chloride). *homöopaatilised lahused rütmilisel kujul
Kasutamine: Peale õhtust näopuhastust kanna 1–2 ampulli Dr.Hauschka  öist hoolduskuuri õrnalt vajutades näole, silmaümbrusele, huultele, kaelale ja kõrvalestadele.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.