Linaseemneõli 250ml

6.90

Mahe külmpressitud naturaalne linaseemneõli sisaldab vitamiine E ja A ja teisi bioloogiliselt aktiivseid aineid, mis on organismile eluliselt vajalikud. Kasulikud rasvhapped: linoleenhapet – 62,9% (Omega-3) kaks ja pool korda rohkem kui kalamaksaõlis, Linoolhape – 15,9% (Omega-6), Oleiinhape – 13,44% (Omega-9).

Omega-3-e sisaldav linaseemneõli nimetatakse looduslikuks ELUELIKSIIRIKS. See lahustab veres halba kolesterooli ja parandab märgatavalt veresoonkonna seisundit.

Description

Toiteväärtus 100g kohta: energia 3700kJ/900kcal, rasva 100g, sh küllastunud 10g, monoküllastumata 20g, polüküllastumata 70g, Omega 3  55g, Omega 9 17,5g, Omega 6 15g. Mineraalainetest on linaseemnetes kaaliumi, magneesiumi, kaltsiumi ja naatriumi. Mikroelementidest sisaldab lina rauda, mangaani, seleeni, vaske ja tsinki.

Uuringute tulemusena on selgunud  linaõli soodne mõju vähktõve-vastases ravis ja profülaktikas. Õlis olevad lipiidid omavad tugevat vähivastast toimet. Lipiidid tekitavad antibakteriaalse, antiviiruselise efekti. Naistel näiteks rinnavähi raviks. Uuringud näitavad, et linaõli sisaldab 100 korda rohkem lipiide kui teised õlid.

Suhkruhaiguse põhjuseks on insuliini puudujääk veres. Linaõli regulaarne kasutamine aktiveerib insuliini teket ja takistab diabeedi süvenemist.

Hästi mõjub linaõli seedetrakti häirete korral (kõhukinnisus, mao ülehappesus, haavandtõbi).
Allergikutel on soovitav kasutada linaõli, sel juhul tuleb loomsetest rasvadest loobuda. Operatsioonijärgsetel haigetel on soovitatud linaõli kasutada organismi immuniteedi tõstmiseks, mis ei lase ägeneda põletikulistel protsessidel. Leevendab reumaatilist liigesepõletikku. Välispidiselt tänu E ja A-vitamiini sisaldusele, parandab naha toitumist. Linaõli kasutati Tsernobõli katastroofijärgses inimeste ravis, kes olid saanud nahapinnale nii kiiritus- kui põletushaavu. Juuste struktuuri parandamisel soovitatakse enne pesemist peanahka natukeseks ajaks linaõliga määrida. Parandades neerude tööd, aitab organismist väljutada liigset vett. Linaõli ei lase tekkida stressil, kuna ta ei lase tekkida toksilistel biokeemilistel ainetel ja on rahustava toimega.

Lisaks on soovitav kasutada nägemise parandamiseks (A-vitamiin); neerupealsete hormonaaltegevuse ergutamiseks; sperma tekke aktiviseerimiseks; ajutegevuse parandamiseks; depressiooni korral; narkootikumide ja alkoholisõltlastele.
Linaõli tarvitamine tõstab elutoonust ja annab energiat!

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.